بهترین کسب در آمد مجازی در سایت های خارجی

این سایت تنها چند روز پس از راه افتادن رکورد رشد  در الکسا رو شکست و تاکنون بیش از ۱۳۰۰۰۰ کاربر دارد که بیش از هشتاد درصدشون فعالن.

پرداختی های این سایت همگی به صورت آنی انجام میشه و این یعنی کارشون درسته! این سایت به حساب اینترنتی پی پال و پی زا واریز لحظه ای انجام میدهد!

اگر حساب  پی پال یا پی زا ندارید نگران نباشید در ثبت نام آدرس ایمیل خود را به جای آدرس حساب دهید تا بعدا یک حساب بسازید و آدرس را تغیر دهید.

تصویر زیر همه چی رو روشن می کنه…

درآمد حاصل از هر کلیک نیم سنت هست که از این نظر خیلی بهتر از سایت نئوباکسه که هر کلیک آن یک دهم سنت ارزش دارد. تعداد تبلیغات روزانه بین پنج تا پانزده عدد در روز متغیر است. در زیر من لیست کامل ارتقا این سایت را برای شما قرار دادم تا کاملا در جریان قرار بگیرید.

برای ثبت نام بعد ورود به سایت از قسمت sign-up وارد شده و مشخصات خودتان را وارد کنید. ایمیل شما نام کاربری شماست و پسورد را خودتان تعیین میکنید. از این به بعد با استفاده از قسمت log-in وارد سایت بشوید.

با کلیک روی عبارت paid-to-click که در شکل مشخص شده آدرس چند سایت دیگر را می آورد دقت کنید اگر سایت را قبلا دیده باشید عبارت visited کنار آن دیده میشود. بعد تمام شدن زمان ۳۰ ثانیه برای هر آگهی ۴ گوی رنگی سمت راست نشان میدهد و نام یک رنگ را سمت چپ. مثلا اگر نوشت blue روی گوی آبی کلیک کنید. آپلود اگهی ها خوشبختانه بسیار سریع است.

از قسمت referral link لینک یا بنر زیر مجموعه گیری خودتان را دریافت کنید. با کلیک روی ماشین حساب میزان درامدتان را ببینید و از قسمت upgrade نوع عضویتتان را ارتقا دهید.

دقت کنید ارتقا در این سایت خیلی به صرفه است شما با ۳۰ دلار برای ۱۲ ماه نقره ای میشوید.

ارزش کلیکهای خودتان ۳ سنت میشود.

۲۰ درصد درامد زیر مجموعه هایتان را میگیرید

بعلاوه ۳ رفرال ازاد  و ۳۰ سنت جایزه برای هر رفرال و ۶ آگهی رایگان!
عضویت طلایی ۳۰ درصد درآمد زیر مجموعه های سطح ۱ و ۱۵ درصد سطح ۲ را هم میگیرد.

در buy referral  می توانید زیرمجموعه اجاره کنید البته توجه داشته باشید که آن ها در ایام خاصی از ماه برای اجاره قرار داده می شوند.
مزیت دیگر این سایت این است که نیاز به vpn ندارید و در موقع ثبت نام هم میتوانید نام کشور را ایران تعیین کنید.

پس تا دیر نشده و تعداد ایرانیهای کمی در این سایت عضویت دارند عجله کنید.

برای ثبت نام بر روی این شکل در کنار صفحه کلیک کنید...

 

PTCBox
/ 1 نظر / 12 بازدید
کیوان

irlogin.ir سرویس وبلاگدهی ایران امکان تبادل پست بدون هیچگونه محدودیت اختصاص فروشگاه برای هر وبلاگ نظرات در ادامه مطلب سیستم ثبت نام و عضوگیری حرفه ای با مدیریت کاربران و آمار کاربران برای هر وبلاگ امکان درج پست ثابت برای هر وبلاگ امکان چت آنلاین میان کاربران (ادد،ایگنور،استاتوس،آواتار) و ... سئوی بسیار بالا برای مطالب امکان نمایش ( مطالب تصادفی,مطالب محبوب,مطالب پربازدید ) برای هر وبلاگ ابر برچسبها قالبهای متنوع ( در این سرویس وحدودیت قالب وجود ندارد و بسیاری از امکانات دیگر سرویس وبلاگدهی ایران irlogin.ir